HEADER

Vážení rodiče, vaše prvňáčky přivítáme v pondělí 2. září 2019 v 8 hodin. Třídy, do kterých jsou vaše děti zařazeny, se nacházejí v dolní budově naší školy se vstupem z ulice Školní (od Přivaděče) I. A, B jsou třídy s běžnou výukou, třída I. C je s rozšířenou výukou tělesné výchovy a I. D je třída se SVP. Jmenné seznamy s příslušnou třídou vašeho dítěte budou dispozici poslední prázdninový týden v budově školy u horního i dolního vchodu.

První školní den si děti obvykle berou do školy aktovku, nejlépe prázdnou, protože do ní dostanou dárečky a první školní pomůcky. Přezůvky budou potřebovat až následující den. Přivítání se bude konat ve třídě s paní učitelkou, ředitelem školy a zástupci Města Jirkov od 8 hod do 8,45 hod. Na chodbě bude na rodiče čekat paní vychovatelka, která podá základní informace týkající se docházky do družiny. 

 

Následující časový plán:             

úterý 3. 9. – 8,00 – 9,40 hod

středa 4. 9. – 8,00 – 10,45 hod

od čtvrtka 5. 9. – 8,00 – 11,40 hod

Stravenky na obědy a na svačiny můžete zajistit u jídelny od 26. srpna 2019.

Ve čtvrtek 5. 9. 2019 od 16:00 hodin proběhne úvodní třídní schůzka, kde se dozvíte podrobnosti, týkající se průběhu školního roku a upřesňující informace přímo od třídních učitelů.

 

Potřeby na pracovní a výtvarnou výchovu (v kufříku):

zástěru nebo staré tričko na převlečení

hadr

igelit na lavici

 

Potřeby na tělesnou výchovu (v textilním sáčku nebo batůžku, ne v igelitových taškách):

tričko

kraťasy

tepláky a mikina nebo tepláková souprava na ven

boty se světlou podrážkou do haly a boty na ven

ponožky

 

Prosíme rodiče, aby děti měly všechny pomůcky a potřeby podepsané (stačí monogram).

NEKUPUJTE desky na číslice a na písmenka, děti je obdrží od školy. Taktéž všechny sešity žáci dostanou ve škole, aby byla zajištěna jednotnost. Jsou potřeba pouze obaly na učebnice a sešity:

5 ks formátu A5

5 ks formátu A4

1 ks formátu A6

Je zapotřebí, aby obaly byly ČIRÉ (ne barevné) a pokud možno v silnějším provedení (není nutné, ale praktické)

Milí rodiče, případné dotazy zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Vám na ně odpovíme osobně od 26. srpna 2019 přímo ve škole. Na Vaše děti se těší paní učitelky Mgr. Pavlína Nyplová, Mgr. Žaneta Frajtová, Mgr. Petra Leitgebová, v přípravné třídě Nikola Puchingerová.

 

Mgr. Martin Reihs, ředitel školy