HEADER
 
· Vaříme výhradně z čerstvých a kvalitních potravin.
· Pestrá skladba jídelníčku
· Denně zdravá příloha Čerstvý zeleninový salát, ovoce, müsli tyčinka, cereální tyčinka, jogurt, Termix, puding apod. Každodenní součástí obědu jsou i různé druhy nápojů.
· Poskytneme vašim dětem zdravé a optimálně vyvážené stravování Při sestavování jídelního lístku přísně hlídáme doporučenou spotřebu tuků, cukrů, mléka, mléčných výrobků, masa, ryb, zeleniny a ovoce.
· Ušetříme váš čas Pomoc hlavně zaměstnaným maminkám, ale i maminky v domácnosti by neměli promeškat možnost výhodného a zdravého stravování za velmi nízkou cenu v kolektivu ostatních dětí.
· Vaříme moderně a udržujeme si vysoký hygienický standard Vybavenost kuchyně je na špičkové úrovni. Jídla připravujeme z větší části v konvektomatu, který umožňuje vaření v páře, smažení na minimálním množství tuku a to vše šetrně tak, aby se v potravinách uchovalo co nejvíce vitamínů a minerálů. Nádobí je myto v nové myčce na nádobí. Máme zavedený funkční kontrolní systém kritických bodů HACCP. Naše kuchařky jsou odborně vzdělané, vaří chutně a jsou příjemné na své malé strávníky.
· Možnost nepravidelného stravování Potřebujete přihlásit dítě na oběd jen na některé dny v týdnu, např. ve dnech odpoledního vyučování, nebo jen mimořádně na některé dny – žádný problém – stačí jen přihlásit dítě nejpozději den předem do 14 h. v kanceláři vedoucí ŠJ nebo přes internet na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Přihlaste své dítě ke stravování dle svých potřeb.
· To vše za velmi výhodnou cenu oběda – dotovaná cena dle věku dětí 23, 24 a 25 Kč Kolik Vás stojí pouze svačina vašeho dítěte? Za minimální cenu získá vaše dítě kompletní plnohodnotný a čerstvě uvařený oběd, nápoj a jako bonus zdravou přílohu.

Školní oběd = součást zdravého jídelníčku dítěte