HEADER

Školní program

 

 

 

Vážení rodiče,

naše škola umožňuje využívání Školního programu - služby, která Vám komfortně zprostředkuje kvalitní spolupráci se školou a poskytne další služby po celou dobu docházky Vašeho dítěte.

Jedná se o webové prostředí spojující školní aplikace s čipovým systémem ve funkční celek. Jedním čipem žák ovládá značné množství zařízení, jedním přihlášením získáte jako rodiče nejen kompletní informace, ale můžete do systému sami vstupovat.

Konkrétně se Vám zobrazí nabídka, kde budete mít souhrnně k dispozici stávající aplikace (žákovská knížka, obědy v ŠJ), ale i nové - mléko, svačiny, nákupy, dobíjení.

„Mlékem“ a „svačinami“ se rozumí, že ve škole je instalován chytrý mléčný automat, který po přiložení žákovského čipu (který žák vlastní pro výdej obědů) vydává a zároveň eviduje veškeré vydané mléko a ostatní mléčné výrobky. Uvedený způsob nabízí celou řadu výhod. Nemůže dojít k tzv. okradení, máte zobrazené nejen veškeré nákupy, ale můžete vše sami ovlivňovat tím, že proklikem zakážete takové zboží, které si nepřejete, aby si Vaše dítě kupovalo.

Na Vaší škole jsou vydávány dotované mléčné produkty a svačiny. Jsme státem schválený distributor dotovaných mléčných produktů, takže tímto prostřednictvím nabízíme i školní mléko se všemi vyráběnými příchutěmi a ostatní mléčné výrobky v souladu s příslušnou vyhláškou. Samozřejmostí chytrého automatu je chlazení, takže produkty jsou vydávány v optimální teplotě. Oproti tradiční manuální distribuci jsou mléčné produkty k dispozici žákům po celý den!

ŠKOLNÍ PROGRAM - NÁVOD PRO RODIČE KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF ZDE