HEADER

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás seznámili s novinkou, kterou jsme pro Vás připravili v naší školní jídelně. V současnosti jsme zřídili pro strávníky možnost objednávat stravu prostřednictvím internetu. Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů:

 

Registrace služby

1. Navštivte kancelář stravovacího provozu. Zde obdržíte číslo zařízení k přihlášení pro objednávání stravy na internetu. Zároveň si zvolíte Vaše jedinečné přístupové heslo. Připravte si je dopředu. Heslo - může obsahovat čísla a písmena bez diakritiky. Můžete též zadat e-mailovou adresu, na kterou Vám systém může zasílat zprávy o potvrzení objednávky. Heslo, e-mail a zasílané zprávy můžete kdykoliv později změnit po přihlášení do systému v sekci Nastavení uživatele.

Objednávání stravy

2. Od následujícího dne po registraci lze objednávat stravu též na internetu na adrese: www.strava.cz

3.Vlevo je Přihlášení uživatele

4. Dostanete se do dialogu pro přihlášení.Vyplňte a potvrďte položku Číslo zařízení. (toto číslo jste obdrželi při registraci služby).Jste přihlášeni do ,,své jídelny".

5.Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo, které jste si zvolili při registraci služby.,,Jste přihlášeni do systému" a můžete objednávat stravu.

6.Pro objednávání svých přihlášek a odhlášek potvrďte položku Objednávání stravy. Proveďte požadované změny. Změny nezapomeňte uložit potvrzením Odeslat.

7. Ze systému se odhlaste potvrzením položky Odhlášení uživatele.