HEADER

Před velikonočními svátky pořádali žáci a pedagogové naší základní školy již 3. ročník Velikonočního jarmarku.
Ve středu 17.4., za krásného slunečného počasí, se prodávaly velikonoční výrobky žáků a pedagogů, tančilo se, zpívalo se, malovalo se na chodník, děvčátka ze čtvrtých tříd potěšila tanečním vystoupením a všude vládla veselá a pohodová nálada. To ostatně dokládají přiložené fotografie.
Letošní výtěžek z prodeje výrobků, který činil 20. 403,- Kč, se naše děti prostřednictvím školního parlamentu rozhodly věnovat svým dvěma handicapovaným spolužákům. Václavu Jelínkovi, který letos vychází, a Tomáši Orlovi z osmé třídy. Chlapci obdrží mobilní telefony a šek. V dnešní uspěchané a velmi neosobní době je to krásné gesto, které jistě oba chlapce potěší.
Velikonoční jarmark se skutečně vydařil. Jeho třetí ročník opět ukázal, co naši žáci a pedagogové dokáží. Nezbývá, než se těšit na ročník čtvrtý, kterým by škola chtěla oslovit i širokou veřejnost města Jirkova.

 

20190417 091848 1