HEADER
V úterý 23. 4. 2019 se náš klučičí tým ve složení: Patrik Beluš z V. A, Dalibor Lukašík a Roman Sauflet z V. B, Tomáš Sedláček (kapitán týmu), Emil Ujček, Jan Rykl, Samuel Fedič, Kristián Krasňanský, Matyáš Kraus z V. C, Filip Rameš z V. D a ze IV. C Jan Horník a Karel Bauer, zúčastnil okresního kola ve vybíjené, čemuž předcházela výhra okrskového kola.
Naši kluci i v okrese ukázali, že jsou dobří a celí šťastní si přebírali z rukou pořadatelů medaile a pohár za 1. místo. Nominovali se tak do krajského kola, které se uskuteční 30. 4. na ZŠ Zahradní. 
Držíme palce a gratulujeme!
Ani naše dívky nezůstaly ve stínu úspěšných kluků... Zúčastnily se v pátek 26. 4. 2019 krajského kola ve vybíjené (kategorie dívky). Do hry daly srdce i bojového ducha a krajské kolo v těžké konkurenci týmů z Teplic, Ústí, Děčína, Mostu,... vyhrály a nominovaly se tak na mistrovství republiky! Je to ohromný úspěch, dívkám budeme držet palce a gratulujeme k tak skvělému výsledku! Na mistrovství republiky nás budou v červnu reprezentovat: z V. A Kristýna Vraná, Vendula Pinkasová, Martina Jakubčíková, Daniela Lukacsová, z V. B Klára Witschas, z V. C Karolína Žedňanská, Vanesa Zočeková, Natálie Faitová (kapitán týmu), Kristýna Buchová, Eliška Jelenoková a ze IV. C Gabriela Ganyeczová.
1